Červenec 2009


Od Dennie a Dottie

17. července 2009 v 16:33 | M&M |  pro mě
Je to za to že jsem jí poradila s rozcestníkama ... ... a jsou moc krásné ... díky moc !

12.7.2009-Na zadních

16. července 2009 v 20:51 | M&M |  zážitky (Já a koně)
Ahojky 12.7.2009jsem byla na koních .. jak jinak ... byla neděle.. a jezdilo se bez sedla .... Poprvé jsem šla na hodinu do jízdárny na ČIKITĚ to bylo super :) Až na to že onamá kohoutek .. né že ostatní koně by ho neměli ale ona ho má více cítit když jste bez sedla ..(snad mě chápete xD) No bylo to trchu při klusání přes kavalety ... kdy jsem musela jakoby do stehenního sedu ... .. ten mi moc nešel ... ve cvalu už to bylo lepší .... to to se mnou jakoby přeskočila .... a žádné nárazy do kohutku nebyli xD "auvejs" Po hodině na jízdárně s Čikitou jsem šla bez sedla na půl hodiny na Pace ... ( skoro 4letá ) Na ní jsem chodila pouze krokem a párkrát i klusem .... Protože se jí moc nechtělo a dalo problém jí naklusat ...... musela jsem trochu ostřeji použít bičík .... jenže se mi jaksi spjala na zadní ... .. sjela jsem jí na bedra ... ale potom jsem se zase vrátila na hřbet .. .. hlavní je že jsem se udržela a že jsem nespadla .. Monika se smála a její tatka .. litoval že to nestačil vyfotit ... No tenhle den mě vážně bavil ... .. protože jsem nebyla jenom na koních ale taky jsem ráno s mamkou jela na kole ze Sázavy až do Divišova ( to je cca 15+ km) Protože jsme jeli přes Český Šternberk ... No a zpátky ke koním ... Když jsem odjezdila Čikitu s Pace přišel na řadu Čiko .. ale na tom už jsem nejezdila .... nejezdil na něm nikdo ... jenom Monika mi snim ukazovala práci ze země neboli (horsemanship) ... Strašně se mi to líbilo ... a prý nás to bude učit ... mohlo by se nám to hodit .. kdybysme v budoucnu měli koně své .. :)

POZASTAVUJU

11. července 2009 v 20:17 | M&M

Na celé prázdniny se tu nic neoběví !!

SB prosím omluvte mě za to že k vám nebudu chodit a nemažte si mě prosím po prázdninách příjdu!

Zatim HAF-OJ !


O blogu

3. července 2009 v 12:04 | M&M |  Tento blog
Blog byl založen 7.3.2009 20:36. Blog funguje tedy už pět měsíců .

Březen 2009
Duben 2009
Květen 2009
Červen 2009
a
Červenec 2009

Na tomhle blogu můžete najít spoustu informací o koních ať už jde o péči o koně , jezdectví , Anatomii , Výstroj , Plemena koní nebo jen o Obrázky s konmi . Ale tohle není všechno co tento blog naplnuje - blog je také o psech -> Dozvíte se tu jak psovi porozumět , vše o psích plemenech , jak psa vycvičit nebo si můžete přečíst něco z psí anatomie nebo příběhy psů
a nebo máte pejska a ještě nedostal jméno ? Tak se nechte inspirovat zde na blogu kde najdete všechna psí jména od A až po Z .Samozřejmě nechybějí ani Obrázky psů
Nejvíce se tento blog věnuje psímu plemeni Yorkšírský terier- například Vše o plemeni , Chov , Plemenný standart tohoto ůžasnýho plemene. a Proč zrovna o yorkšírech ? to proto že mám pejska plemene yorkšírský teriér . a Díky němu byl tento blog založen . Můj pejsek Mickey je to hlavní o čem má být tenhle blog najdete tu o něm spousta článků , videí , fotek ale taky se dozvíte něco o jeho rodině a kamarádech . A jelikož jezdím na koních .. tak tu mám i něco o JŠ Radošovice kde jezdím a učím se jezdit Jak mi to na koních jde si můžete přečíst tady .

A abyste se tu nenudili tak pro vás byla vytvořena NADRUBRIKA - ZÁBAVY.Kde si můžete zahrát spoustu her Zvířecí hry online , Psí hry online nebo Konske hry online .
A jestli vás baví více číst než hrát tak jsou tu právě pro vás připravený vtipy o psech nebo zvířecí rekordy.a jestli vás nebaví ani číst tak së jen koukejte na vtipná videa se zvířaty.

Přeju příjemnou zábavu na www.york-mickey.blog.cz
a Mášula.Mickey + Nelinka

3. července 2009 v 10:41 | M&M
Kdo za Mickeym (Mikym) včéra přijel ?

Přijela za ním jedna fenka která zrovna hárá a její panička chce aby měla štěnátka ... A chce aby je měla s Mickeym. Jsou si totiž strašně podobný .. jsou stejně zbarvení , stejně velcí .. prostě stejný .. Jediný co mají jinýho je ocásek .. Mickey ho má celej a ona ho má kupírovaný . A jsou trochu jinak ostříhaný .. ale to nevadí .. Dneska po ránu za mnou přišel Mickey a já jsem na něj prej " Ahoóóój , Nelinko " .. spletla jsem si je .. ale taky to bylo po ránu :) Že jsou si podobní můžete posoudit sami podle fotek dole .

-O Nelince-

Je strašně hodná , vychovaná a je zvyklá do bytu .. Ale je strašně bojácná [jako že se všeho bojí]
Ale už si u nás začíná zvykat . Dneska jsem sní byla na půl hodinové procházce .. samozřejmě i s Mickeym .. a už měla zvednutej ocásek nahoru a běhala se mnou ..

↓↓↓Tohle je Nelinka↓↓↓
↓↓↓SPOLU↓↓↓
↓↓↓ Nelinka je VŽDY vlevo a Mickey VŽDY vpravo ↓↓↓

Mickey konečně doma .

2. července 2009 v 23:37 | M&M

No konečně .. po týdnu ho zase vidím .a mám ho doma :).. Je ostříhaný .. a smrdí .. musím ho vykoupat .. ale pořád je to můj malej Mickey kterýho mám moc ráda :)


PS : Dneska ale Mickey nepřijel domů sám .. kdo přijel sním to se dozvíte v příštím článku.

Od JaňulQy

2. července 2009 v 12:54 | M&M |  pro mě
Je to pro mě a pro její další SBéčka :) Je to moc krásný diplomek k prázdmninám dekuju :)